Seznam kategorií
Galerie (2046)
Články (76)
Fotopostřehy (107)
Krátké zacinkání (58)
Mimořádné události (39)
Různé (6)
Videoarchiv (37)
Statistiky
Můj YouTube kanál
---------
Kontakty
Fotokalendář služeb
Blog
Poslední výjezd z Depa Hloubětín
Kategorie: Články
Kdo se může chlubit tím, že mu jeho pracoviště odstřelí dynamitem? Za pár let to budu já. O demolici haly depa Hloubětín rozhodl statik po jeho posouzení. Nejmladší vozovna z roku 1951 byla postavena za těžkých dob a ze stavby si asi odnesli dělníci mnoho "ušetřeného" materiálu a tak zatímco Strašnice budou slavit 110 let, my jsme se nedožili ani 70.
Číst článek >>

Písečná bouře
Kategorie: Fotopostřehy

Poslední dny je spotřeba písku vysoce nadprůměrná. Byla tedy zahájena akce Písečná bouře. Tedy nepřetržitá pohotovost doplňování písku. U typu KT8N to znamená takových pěkných 6 kýblů písku minimálně dvakrát denně.

Číst článek >>

Hromadné bruslení
Kategorie: Fotopostřehy

Malá ledová plocha na Letné přilákala desítky, stovky, možná tisíce bruslechtivých občanů.

Číst článek >>

Libeňská jednokolejka
Kategorie: Videoarchiv
Kvůli opravě mostu v Zenklově ulici, se krátký úsek tramvajové trati zúžil pouze na jednu kolej. Na obou stranách je kolejový přejezd "Kalifornien", přednost je vyznačená návěstmi (přednost mají vlaky jedoucí do centra) a nebo dost šíleným cyklem na upraveném SSZ. Šíleném proto, že jeho oblíbenou funkcí (mimo klasického vytváření zbytečných kolon na obou stranách) je, že zastaví tramvaj jedoucí po jedné koleji a pustí tramvaje z protisměru. Na videu, kdy jsem natočil 3 průjezdy přes tento vynález, naštěstí SSZ není v provozu a tak je průjezd naprosto plynulý.
Číst článek >>

Střet s autem
Kategorie: Mimořádné události
Už i mně to bylo podezřelé. Abnormálně dlouhá délka čekání na první nehodu s autem způsobovala, že mi mnoho lidí ani nevěřilo a považovalo mě za machra, který jen dělá ramena. Já se ale bál, jak ten první šťouchanec bude vypadat? Bál jsem se, jestli nebudou zranění, bál jsem se, abych se nemusel dohadovat s protistranou, bál jsem se mnoha okolností a tento strach byl i důvod, proč jsem letos v červenci pořídil záznamovou kameru. Pouhé 3 měsíce před svojí první nehodou s autem po 10 letech praxe.

Číst článek >>

<< Předchozí stránka || 10 - 15 (celkově 327) Další stránka >>
Stránka vygenerována za: 0.0027 sec
Počet dotazů na databázi: 4
administrace