Blog > Videoarchiv > SERIÁL: Celé směny na Youtubu

SERIÁL: Celé směny na Youtubu

Kategorie: Videoarchiv, 2017-08-28 09:00

V jednu dobu byla Mazací tramvaj na generální opravě v Ústředních dílnách. Musel se vybrat tedy jiný vůz, na který se umístí kamera, jež streamuje obraz na internet a fanoušci tramvajové dopravy ho sledují. Byl to vůz 9059, ale protože se jednalo o tramvaj na pravidelné lince, řidiči si vymohli vypnutí nahrávaného zvuku a ani se nám moc nelíbil čelní pohled. Proč?
Protože zvuk nahrával opravdu úplně vše a celý svět mohl slyšet, co si na konečné povídáte s kolegy. Snad neexistovalo v té době srovnatelné povolání, kde v době přestávky je zaměstnanec veřejně nahráván a kdokoliv bez omezení se může na tento přimý přenos podívat. S čelním pohledem na jízdu po trati je to stejné. Neříkám, že jsem svatoušek, i zde na blogu jsem vám vyprávěl o svých prohřešcích. Přiznám se, že ještě o mnoho víc průšvihů mi prošlo čistě jen proto, že u toho nebyli žádní svědci. Stream s Mazací tramvají sleduje tisíce lidí a na řidiče to tak kladlo nesmyslný tlak na naprosto bezchybnou jízdu. Diváci byli ale nespokojení a naopak ještě požadovali zprovoznění odposlechu hlášení zastávek.

Byli jsme moc rádi, že se Mazačka z dílen vrátila opravená a kamera se mohla přesunout zpět na ní. Už tenkrát mě napadlo, že by se mi mohlo povést nahrát použitelný a zveřejnitelný záznam z celé jedné směny a jako revanš nespokojeným fanouškům Mazací tramvaje nahrát video, na kterém budu mít jistotu, že mě nikdo nenachytá na překročenou rychlost o 1 km/h nebo snad i horší porušení předpisů. Díky nové záznamové kameře a obří paměťové kartě, kam se vejde asi 14 hodin nahrávky se mi to zdařilo.

Přeji klidnou podívanou:
SERIÁL: CELÉ SMĚNY

Předchozí článek || Další článek
Stránka vygenerována za: 0.0029 sec
Počet dotazů na databázi: 5
administrace