Blog > Mimořádné události > Když ujedete od nehody...

Když ujedete od nehody...

Kategorie: Mimořádné události, 2014-05-26 20:44

Vystřídal jsem na Palmovce ve 14:01 svojí linku 16 a vyrazil na Lehovec. Dojel jsem za zastávku Kbelská, když se stala přede mnou nehoda osobního auta a tramvaje ev. č. 9079 na lince 25. Řidič auta při odbočování vlevo nedal přednost souběžně jedoucí tramvaji a ta ho smetla, ještě k tomu zde není dovolenou odbočovat vlevo a často tam stojí policie a vybírá "všimné". Mladík pak ovšem ničeho nečekal, naskočil do svého zničeného oře a odjel.

Kolega čeká na příjezd dispečerů u své odřené tramvaje.
Jako památka na nedávný střet zůstaly na ulici trosky auta.
Dispečer si fotí poslední postavení tramvaje, aby s ní mohli odjet a uvolnit prostor.

Řidič z linky 25 po ohlášení nehody dispečinku se vracel na místo střetu a rozhlížel se, kde najde druhého účastníka? Našel jen paní, které odpadávající trosky z modré felicie poškodili její vůz Opel. Zastavili u nás příslušníci PČR a ptali se, jestli tu jde o nehodu. Řekli jsme jim, že ten čičmunda ujel, jen se zeptali na barvu a značku auta a kam asi jelo a vydali se hledat. Jenže po něm zůstala kaluž z chladící nádrže. No rozhodně nemohl dojet daleko, bez chlazení nejede ani tank. Mezitím projíždělo okolo spoustu aut a lidé se zastavovali a dívali se, co se tu vlastně stalo.

Louže z chladiče napovídala, že řidič moc daleko neujel.
Tramvaj byla jen odřená u prvních dveří.

Chtěli jsme s kolegou trochu odklidit trosky zničeného auta a ejhle, copak to kolega nenašel ležící na vozovce? Následoval hurónský smích přihlížejících lidí. Tak příště, až budete třeba chtít ujet od nehody, nezapomeňte tu nejdůležitější část, co je potřeba k identifikaci!

Kolega ukazuje paní, copak to našel ležet na ulici?

Předchozí článek || Další článek
Stránka vygenerována za: 0.0029 sec
Počet dotazů na databázi: 5
administrace